mobilne kontajnery v

Stenové panely

stenovy panel

ThermaStyle

ThermaSytle PRO je sendvičový stenový panel s jadrom z polystyrénu (EPS), ktorý môže byť uchytený do podpornej konštrukcie pomocou skrytého zámku zo strany fasády. Vďaka tomu povrch stien montovaných systémom ThermaStyle PRO je jednoliatá a nenarušené pomocou spojovacích prvkov. Panely ThermaStyle PRO môžme montovať štandardným spôsobom, t.j. spojmi do nosnej konštrukcie – drevenej, oceľovej, alebo železobetónovej. Univerzálny charakter panela ThermaStyle PRO dovoľuje rýchle a veľmi lacné využívanie ľahkých stenových panelov na rôzne využitie.

Súčiniteľ tepelnej vodivosti λD [W/(m∙K)] – 0,037
Súčiniteľ prestupu tepla UC [W/(m²∙K)] – 0,34

panel poltherma

PolTherma

PolTherma TS to je stenový panel s jadrom z pružnej polyuretánovej peny PUR, alebo polyisokyanurátovej (PIR – požiarna odolnosť EI 30), kotvená do podpornej konštrukcie pomocou prechodových spojov cez celú hrúbku panelov. Jeho hlavné prednosti sú pružnosť, trvácnosť, ľahká montáž, veľmi efektívna šírka panelu (1100 mm), zároveň použitie špeciálneho tesnenia v spoji, zlepšujúca tesnosť. PolTherma TS je príkladom klasického sendvičového panela s využitím najmodernejších technológií s využitím polyuretánu. PolTherma TS je vynikajúca možnosť pre poľnohospodárstvo.

Súčiniteľ tepelnej vodivosti λD [W/(m∙K)] – 0,022

panel mineralna vlnaPanel z minerálnej vlny

Sendvičové panely stenové s jadrom z minerálnej vlny są skladajú z dvoch plechových obložení a zároveň z konštrukčno – izolačného jadra. Jadro minerálnej vlny. Dovoľujú rýchlu a ľahkú montáž od rôznych iných druhov konštrukcie pomocou primeraných spojovacích prvkov. Vhodne tvarované spoje zabezpečia dokonalú tesnosť a výdrž voči ohňu. Často sa využívajú pre modulové stavby kde sa kladú vyššie protipožiarne nároky.


Strešné panely

stresny panel foto

ThermaDeck PRO

Sendvičový panel ThermaDeck PRO má využitie ako prekrytie strechy na všetky typy objektov, kde sklon strešnej konštrukcie je čo najmenej 4° (7%) na prekrytie jedným celým panelom (do 7m), alebo 6° (10%) na panely spájané po dĺžke

stresny panel foto

PolDeck TD 

PolDeck TD EuroPanels z ponuky strešných sendvičových panelov s jadrom z tuhej polyuretánovej peny, ukotvených k rámu podpornej konštrukcie pomocou skrutiek prechádzajúcich celou hrúbkou panelu. PolDeck TD je panel s univerzálnym využitím a je vhodný na objekty rôzného účelu, so sklonom strechy najmenej 4 ° C (7%) pri celých paneloch a 6 ° (10%) pri paneloch spájaných po dĺžke so strešnými oknami atď.

Súčiniteľ tepelnej vodivosti λD [W/(m∙K)] – 0,022
Súčiniteľ prestupu tepla UC [W/(m²∙K)] – 0,22

stresny panel foto

Panel z minerálnej vlny

Strešný sendvičový panel s jadrom z minerálnej vlny z ponuky EuroPanels majú špeciálne navrhnutý zámok, ktorý má vplyv na tesnosť panelov v spoji. Frézované vlna v mieste spoja zvyšujú izolačné a tesniace vlastnosti panelov.

 

Okná

okno mobilny kontajnerŠtandardne používame 5 komorové okná z hĺbkou zabudovania 70 mm a dvojsklo. Zaisťujú veľmi vysokú tepelnú ochranu. koeficient prestupu tepla Uw = 1,1 W / m2K. V prípade ak má zákazník záujem vieme vyhotoviť vonkajšie rolety. Na základe požiadavky zákazníka vieme zabudovať izolačné trojsklo.

 

Podlaha

Na podlahu pokladáme PVC linoleum ktoré je ľahko umývateľné. Farebnosť vieme prispôsobiť na požiadavku zákazníka. Samozrejme je možnosť spraviť aj plávajúcu podlahu podľa predstáv zákazníka.

Plávajúca podľaha

podlaha dub piastovskyDub piastovsky

podlaha dubDub

podlaha hicoraHicora


PVC

podlaha pvc sedaŠedá
pvc podlaha auroraAurora
pvc podlaha laturLatur

 

Farebné prevedenie

Vonkajšie fasádne prevedenie vieme vyhotoviť v akejkoľvek farbe na požiadavku zákazníka.Prípadne je možná aj kombinácia farieb.


Vykurovanie

vykurovanieŠtandardne dávame na vykurovanie modulov vykurovacie teleso. V prípade ak má zákazník záujem vieme zabezpečiť dvojzónovú klimatizáciu, ktorá ochladzuje aj vykuruje priestor.

 

Elektroinštalácia

elektrina

Elektroinštalácia je vedená povrchovo v káblových žľaboch podľa projektu zákazníka. Samozrejme že je možnosť dodať modulovú stavbu aj bez elektroinštalácie a zákazník si ju môže zhotoviť sám.

 

Sanitárne zariadenia

sanitaKaždú modulovú stavbu je možné vybaviť sanitárnym zariadením podľa potreby zákazníka. Vodoinštalácia je vedená povrchovo avšak je možnosť spraviť na steny sadrokartón a vytvoriť moderný interiér.