Stenový panel

PolTherma

PolTherma TS to je stenový panel s jadrom z pružnej polyuretánovej peny PUR, alebo polyisokyanurátovej (PIR – požiarna odolnosť EI 30), kotvená do podpornej konštrukcie pomocou prechodových spojov cez celú hrúbku panelov. Jeho hlavné prednosti sú pružnosť, trvácnosť, ľahká montáž, veľmi efektívna šírka panelu (1100 mm), zároveň použitie špeciálneho tesnenia v spoji, zlepšujúca tesnosť.
PolTherma TS je príkladom klasického sendvičového panela s využitím najmodernejších technológií s využitím polyuretánu. PolTherma TS je vynikajúca možnosť pre poľnohospodárstvo.
Súčiniteľ tepelnej vodivosti λD [W/(m∙K)] – 0,022

 

ThermaStyle

ThermaSytle PRO je sendvičový stenový panel s jadrom z polystyrénu (EPS), ktorý môže byť uchytený do podpornej konštrukcie pomocou skrytého zámku zo strany fasády. Vďaka tomu povrch stien montovaných systémom ThermaStyle PRO je jednoliatá a nenarušené pomocou spojovacích prvkov. Panely ThermaStyle PRO môžme montovať štandardným spôsobom, t.j. spojmi do nosnej konštrukcie – drevenej, oceľovej, alebo železobetónovej.
Univerzálny charakter panela ThermaStyle PRO dovoľuje rýchle a veľmi lacné využívanie ľahkých stenových panelov na rôzne využitie.

Súčiniteľ tepelnej vodivosti λD [W/(m∙K)] – 0,037
Súčiniteľ prestupu tepla UC [W/(m²∙K)] – 0,34

Strešný panel PolDeck TD

PolDeck TD EuroPanels z ponuky strešných sendvičových panelov s jadrom z tuhej polyuretánovej peny, ukotvených k rámu podpornej konštrukcie pomocou skrutiek prechádzajúcich celou hrúbkou panelu.
PolDeck TD je panel s univerzálnym využitím a je vhodný na objekty rôzného účelu, so sklonom strechy najmenej 4 ° C (7%) pri celých paneloch a 6 ° (10%) pri paneloch spájaných po dĺžke so strešnými oknami atď.

Súčiniteľ tepelnej vodivosti λD [W/(m∙K)] – 0,022
Súčiniteľ prestupu tepla UC [W/(m²∙K)] – 0,22

Okná

Štandardne používame 5 komorové okná z hĺbkou zabudovania 70mm. Zaisťujú veľmi vysokú tepelnú ochranu. koeficient prestupu tepla Uw = 1,1 W / m2K V prípade ak má zákazník záujem vieme vyhotoviť vonkajšie alebo vnútorné rolety

Podlaha

Na podlahu pokladáme PVC linoleum ktoré je ľahko umývateľné.Farebnosť vieme prispôsobiť na požiadavku zákazníka.

Vykurovanie

Štandardne dávame na vykurovanie modulov vykurovacie teleso. V prípade ak má zákazník záujem vieme zabezpečiť dvojzónovú klimatizáciu ktorá ochladzuje aj vykuruje priestor.

Farebné prevedenie

Vonkajšie fasádne prevedenie vieme vyhotoviť v akejkoľvek farbe na požiadavku zákazníka.Prípadne je možná aj kombinácia farieb.