Vrátnice a strážnice

V súčasnosti sú vrátnice veľmi neobvyklé pracovné objekty. Patria k jednému z najmenších priestorov, v ktorom človek pracuje. Také by mali byť - jednoduché, mali by plniť svoju funkciu - byť vždy blízko, umiestnené pri vchode na parkoviská, strážené objekty, v priestoroch veľkých firiem alebo v blízkosti sídlisk a často aj pri vstupe do štátnych majetkov.

Je veľmi dôležité, aby vrátnica splnila niekoľko predpokladov. Po prvé - mala by byť pohodlná pre strážnika, ktorý v nej pracuje, a preto musí obsahovať niekoľko elementov (napríklad veľké okno, cez ktoré dobre vidieť, kto sa snaží dostať do stráženej oblasti, kúrenie počas zimy, klimatizácia v lete a elektrinu, bez ktorej sa nedá pracovať o dne ani v noci. Po druhé - mala by byť mobilná, pomerne ľahká a ľahko prenosná. A po tretie - mala by zodpovedať štýlu, konštrukcii a farbe objektu, pri ktorom stojí!

Všetko, čo musíte urobiť, je pozrieť si našu galériu, aby ste pochopili, aký flexibilní a rozmanití môžeme byť aj pri navrhovaní a vytváraní vrátnice.

Potrebujete pomôcť
alebo poradiť?

Pošlite nám správu