Štandardné kontajnery

Sme jedným z popredných predajcov kontajnerov na Slovensku, a preto naša ponuka patrí k najbohatším a najrozmanitejším. A to všetko vďaka rôznym typom kontajnerov, ktoré sa v nej nachádzajú. Tieto kontajnery sa úspešne používajú v mnohých odvetviach a oblastiach - od obchodu, cez ubytovanie až po prácuv kancelárii.

Vďaka všestrannosti a rozmanitosti ponúkaných riešení využívajú naše služby už mnohé spoločnosti a inštitúcie. Sme radi, že nám dôveruje také množstvo klientov a dúfame, že ich bude ešte viac - ponúkame najväčší výber kontajnerov na trhu!

Tu je to, čo u nás nájdete:

  • Stavebné kontajnery - ktoré sú skvelé pri rôznych typoch stavebných prác. Po spojení môžu plniť úlohu skladov na náradie, sanitárnych zariadení, malých kancelárií stavebných firiem, šatní a dokonca priestoru, kde zamestnanci spia alebo jedia.
  • Kancelárske kontajnery - ktoré sa môžu navzájom slobodne kombinovať na princípe modulárnych prvkov a vytvoriť tak veľké kancelárske priestory. Táto forma organizácie spoločnosti sa stáva čoraz populárnejšou!
  • Sociálne kontajnery - ktoré boli vytvorené pre tých, ktorí potrebujú sociálnu podporu, ako aj pre štátne inštitúcie, ktoré túto podporu poskytujú. Sociálne kontajnery obsahujú to, čo je najdôležitejšie pre život.
  • Obytné kontajnery - ktoré môžu byť navzájom spojené a v ktorých môžete úspešne bývať a vytvoriť originálny, aj keď stále populárnejší spôsob života v Európe.

Naša flexibilita a odhodlanie nám umožňujú uspokojiť aj tie najnáročnejšie objednávky z rôznych častí Slovenska.

Zoznámte sa s galériou našich kontajnerov! Môžete si vybrať z veľmi širokej škály objektov v rôznych veľkostiach a farbách!

Potrebujete pomôcť
alebo poradiť?

Pošlite nám správu