Obchodné a obytné moduly

Dobrý komerčný pavilón je taký, ktorý môže byť prepravovaný na akékoľvek miesto, je priestranný, nastaviteľný a spĺňa všetky požiadavky, ktoré mu budú predložené. My sa snažíme vyrábať len tie, ktoré uľahčujú prácu.

Vďaka našim rozsiahlym skúsenostiam v priemysle vieme, aké zákony sa riadia takzvanou dočasnou architektúrou a sme schopní sa prispôsobiť sa súčasným trendom. Komerčné pavilóny, ktoré ponúkame, sa už dlhé roky používajú ako novinové stánky, sezónne obchody, pobočky bánk alebo mobilných operátorov a oveľa viac. Vysokú kvalitu ocenili klienti z rôznych oblastí obchodu alebo služieb a neustále sa k nám vracajú a objavujú ďalšie prvky našej bohatej ponuky. A je z čoho vyberať.

Stojí za zmienku, že komerčné pavilóny, ktoré ponúkame, spĺňajú všetky štandardy! A čo viac - na požiadanie môžu mať aj dodatočné vybavenie.

Ak chcete vidieť rozmanitosť našich riešení, pozrite sa na galériu našich komerčných pavilónov. Vďaka tomu, že máme v ponuke veľa typov pavilónov - naši klienti nemusia robiť individuálne objednávky! Zvyčajne aj tí najnáročnejší po prezretí ponuky nájdu niečo pre seba.

Potrebujete pomôcť
alebo poradiť?

Pošlite nám správu